Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W dniu 28 kwietnia 2017 r. w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej w Sosnowcu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17 dla klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Sosnowcu.  Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Pan Jacek Górski wręczył  podziękowania i nagrody wyróżnionym słuchaczom.

Statuetkę  PRIMUS INTER PARES  po raz pierwszy w historii szkoły otrzymało  w tym samym roku szkolnym  dwóch słuchaczy, z  klasy 3ASL

• Ryszard Kiernicki
  • Mirosław Wnuk

Za bardzo dobre  wyniki w nauce oraz zaangażowanie w pracę Samorządu Słuchaczy nagrody  i podziękowania odebrała słuchaczka klasy 3ASL Pani Anna Pastenak. Wśród nagrodzonych za aktywną działaność na rzecz społeczności szkolnej znalazł się również Pan Piotr Bardziński z klasy 3ASL.

W podziękowaniu za atystyczne doznania, jakie stały się naszym udziałem podczas wieczorków poetyckich nagroda Czerwonej Róży trafiła do rąk Pana Grzegorza Kazibudzkiego.

Gratulujemy nagrodzonym , a  wszystkim tegoroczcznym absolwentom naszej szkoły dziękujemy za wspólnie spędzony czas,  życząc sukcesów tym, którzy podjęli maturalne wyzwanie. POŁAMANIA PIÓR !!!

Galeria zdjęć: