ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

3 września  o godzinie  16.00 w  Liceum  Ogólnokształcącym  dla  Dorosłych  odbyło  się  uroczyste  rozpoczęcie  nowego  roku  szkolnego.       W obecności  wicedyrektora  CKU  Pani mgr E.Bartosińskiej  oraz  kierownika  kształcenia  ustawicznego Pani mgr  I.Romanowskiej,  słuchacze  Liceum  przekroczyli  próg  naszej  szkoły  pierwszy  raz po wakacjach. Pani  wicedyrektor  bardzo  serdecznie powitała  wszystkich  zebranych, skierowała  miłe życzenia  powodzenia  oraz  sukcesów  w  zdobywaniu  wiedzy  w  nowym  roku  szkolnym, przedstawiła  organizację  pracy  szkoły. Pani kierownik zaprezentowała  opiekunów  poszczególnych  klas i zaprosiła słuchaczy  na  spotkania ze swoimi  nauczycielami.

Rok szkolny 2018/2019  został  oficjalnie  rozpoczęty.

Galeria zdjęć: